Long live free and united Balochistan

Long live free and united Balochistan

Search This Blog

Translate

نظر چند تن از خوانندگان در باره خبر دستگیری ریگی

-------
Sara Heydari

03:32pm GMT, 06:32pm KSA, 23/02/2010

توجه به انزوای ایران در منطقه و جهان و نیز عدم مشروعیت در داخل و مشکلاتی نیز در بین سران کشور و ریزش فراوان در ارکان دولت ٬ سردمداران حکومت به یک پیروزی و موفقیت به شدت نیاز داشتند تا انها را تا حدودی از این وضعیت بحرانی خارج نماید که در این بین دست به دامن کشور خیانت کار پاکستان گردیده امروز منابع اطلاع رسانی رزیم ولایت فقیه با انتشار اخباری ادعا نمودند که عبدالملک ریگی فرمانده گروه استقلال و ازادی طلب بلوچ را طی عملیاتی در خارج از مرزهای ایران و به احتمال زیاد پاکستان توسط ماموران گمنام امام زمان ( .... در کهریزک) دستگیر نموده اند! حال باید دید تا چه حد این خبر درست می باشد. به فرض درست بودن این خبر باید دید که چطور این به وقوع پیوسته و دولت ایران در قبال ان چه باج کلانی را به پاکستان پرداخت نموده هست! با توجه به انزوای ایران در منطقه و جهان و نیز عدم مشروعیت در داخل و مشکلاتی نیز در بین سران کشور و ریزش فراوان در ارکان دولت ٬ سردمداران حکومت به یک پیروزی و موفقیت به شدت نیاز داشتند تا انها را تا حدودی از این وضعیت بحرانی خارج نماید که در این بین دست به دامن کشور خیانت کار پاکستان گردیده و با باج میلیاردی وی را در اصل از ان کشور خریداری نمودند تا ۱- به ملت ایران عرض اندام نمایند و خود را در وضعیت قدرتمند قرار دهند ۲- در منطقه و جهان قدت خود را به رخ دیگران بکشند ۳- با نشان دادن قدرت خویش از فرار و ریزش روز افزون هم پیاله های خود که با نگرانی از فروپاشی رزیم و عواقب بعدی که در انتظارشان خواهد بود در حال فرار به خارج از کشور هستند ممانعت به عمل بیاورند۴-از اقلیت های ملی و قومی ایران زهره چشم بگیرند! اما باید به سردمداران رزیم این مسئله را گوشزد کرد که با این خرید نه تنها اراده ملت بلوچ را نخواهند توانست از هم بپاشانند بلکه عزم انها را نیز برای پیروزی نهائی جزم تر خواهد کرد! زیرا با شکار شخصیتها نمی توان شعله مبارزه را در دل ملتها خاموش کرد و پیروزی در چند قدمی خواهد بود و باید این را رزیم درک نماید. که با هزینه کردن بودجه ملت در راه سرکوب ان هیچ کمکی به انها نخواهد کرد و اگر قرار هست سرنگون شوند خواهند شد!از سوی دیگر پاکستان که خود با مشکل اقلیت بلوچ دست به گریبان می باشد به خیال خود با این معامله توانست علاوه بر کسب سود ملیاردی ملت بلوچ را تحقیر و اراده انها را برای کسب استقلال سست نماید اما غافل از اینکه ان کشور نیز در طرح خاورمیانه بزرگ تجزیه خواهد شد و به حیاتش پایان بخشیده خواهد شد! در این بین با یک تجزیه و تحلیل از چگونگی بازداشت عبدلملک می توان نقش غرب را نیز برشمرد و اینکه چگونه پاکستان توانست سرخود این کار را بکند!؟ اما با توجه به وابستگی ان کشور به غرب و به ویزه امریکا می توان گفت که ریگی دچار یک تبانی بین المللی شده و قربانی مطامح غرب و ایران و پاکستان و اینکه امریکا با این چراغ سبز به پاکستان برای تحویل وی به ایران برای ترغیب ایران به همکری با ازانس بین المللی انرزی اتمی مبادرت به اهدای یک امتیاز به ایران کرده هست تا به اصطلاح حسن نیت خود را به رزیم ولایت فقیه نشات دهد اما با توجه به نیات و بلند پروازی رزیم دادن اینچنین امتیازاتی نمی تواند این رزیم را به همکاری قانع نماید! از سوی دیگر ملت بلوچ نیز ملتی می باشد مقاوم که همیشه دچار توطئه استعمار گردیده هست و برای انها چیز تازه ای نیست و نمی تواند مانع حرکتهای استقلال طلبانه ملت بلوچ در کوتاه و بلند مدت گردد

------------------------

 
با توجه به خبر ایسنا و اصرار مقامات حکومت آخوندی بر انکار همکاری پاکستان در دستگیری ریگی ، دم خروس کاملا پیدا شده است. باراک حسین اوباما برای نشان دادن حسن نیت به مقام عظمای ولایت ، ریگی را به آخوندها فروخته است. اگر به زودی خبر مثبتی در مورد کوهنوردهای امریکائی زندانی در جمهوری اسلامی شنیدیم نباید تعجب کنیم.


****

ریگی بازداشت نشده بدل ریگی بازداشت شده عبدلمالک ریگی مثل صدام حسین چند تا بدل دارد اینبار یکی از بدل های ریگی که شبیه ریگی است بازداشت شده تا کلاه سر جمهوری اسلامی برود .


****

جمهوری اسلامی برای خنثی کردن فیلم جنایات جدید کوی دانشگاه فورا بازداشت ریگی را پیش کشیده اما باید بداند جنایات کوی دانشگاه جرقه ای دوباره برای مردم مبارز ایران است حتی بازداشت ریگی هم تاثیری در روحیه مردم ایران نداردNo comments:

Post a Comment