Long live free and united Balochistan

Long live free and united Balochistan

Search This Blog

Translate

اراجیف احمدی‌نژاد- برنامه غرب برای خشکسالی در ایران

احمدی‌نژاد: غرب برای ایجاد خشک‌سالی در ایران برنامه‌ریزی کرده است

سایت خبرآنلاین: محمود احمدی‌نژاد امروز پنج‌شنبه در مراسم افتتاح سد کمال صالح در استان مرکزی از طراحی و برنامه‌ریزی کشورهای غربی برای ایجاد خشک‌سالی در برخی مناطق جهان از جمله ایران خبر داد.

احمدی‌نژاد که برای افتتاح سد و سامانه انتقال آب کمال صالح به اراک سفر کرده است، با اشاره به مقاله یک سیاستمدار غربی که از بحران آب در 30 سال آینده خبر داده و در آن از خشک شدن مناطقی از کره زمین از سمت ترکیه و ایران تا شرق آسیا سخن گفته است، افزود: محدوده ترسیم شده در مقاله این سیاستمدار غربی بخش‌هایی را شامل می‌شود که آن‌ها از تمدن‌سازی و فرهنگ‌آفرینی کشورهای این محدوده در هراسند.

احمدی‌نژاد با بررسی وضعیت بارش و تغییرات آب و هوایی در یک سال اخیر در منطقه آسیا و اروپا تصریح کرد: بر اساس اخباری که صحت آن در مورد وضعیت آب و هوا مورد تایید قرار گرفته است، کشورهای اروپایی با استفاده از تجهیزاتی خاص، به گونه‌ای عمل کرده‌اند که ابرها تخلیه شده و ابرهای بارش‌زا به کشوری‌های منطقه از جمله ایران نرسد.

وی با بیان اینکه این یک حادثه طراحی شده است، گفت: این موضوع از طریق مراجع حقوقی کشورمان پیگیری خواهد شد و این کار زشت نباید ادامه پیدا کند.

وی هدف کشورهای اروپایی را از انجام این اقدامات، ایجاد تنش و تخاصم در آب‌های مرزی کشورها عنوان کرد و افزود: اعتقاد دارم همان طور که پیش از این نیز اعلام شده بود، جنگ آینده جنگ آب است.http://www.iranpressnews.com/source/098769.htm

No comments:

Post a Comment