Long live free and united Balochistan

Long live free and united Balochistan

Search This Blog

Translate

مرگ دو دانش‌آموز به دلیل آتش‌سوزی در دبیرستانی در چابهار

سحرگاه امروز، آتش سوزی در دبیرستان شبانه‌روزی وابسته به دانشگاه چابهار، موجب مرگ دو دانش‌آموز و سوختگی شدید سه دانش‌آموز دیگر شد.اما در سیستان و بلوچستان هیچ بیمارستانی با این مشخصات وجود ندارد. متاسفانه در حال حاضر نه آمبولانس مجهزی در چابهار وجود دارد و نه هواپیما و اورژانس هوایی تا بتوانیم این دانش‌آموزان را به کرمان یا تهران منتقل کنیم.

سحرگاه امروز، آتش سوزی در دبیرستان شبانه‌روزی وابسته به دانشگاه چابهار، موجب مرگ دو دانش‌آموز و سوختگی شدید سه دانش‌آموز دیگر شد.

به گزارش خبرآنلاین، این آتش‌سوزی به دلیل اتصالی کابل‌های برق کولر گازی اتفاق افتاده است.


حمیدرضا پشنگ، نماینده سیستان و بلوچستان در مجلس دراین باره به خبرآنلاین گفت: "اکنون برای ما مهم است که سه دانش‌آموز دیگر را به کمک آمبولانس هوایی، به نزدیکترین بیمارستان سوانح سوختگی برسانیم. اما در سیستان و بلوچستان هیچ بیمارستانی با این مشخصات وجود ندارد. متاسفانه در حال حاضر نه آمبولانس مجهزی در چابهار وجود دارد و نه هواپیما و اورژانس هوایی تا بتوانیم این دانش‌آموزان را به کرمان یا تهران منتقل کنیم."


یکی از این دانش‌آموزان، 90 درصد سوختگی دارد و دو دانش‌آموز دیگر 40 درصد. این دبیرستان وابسته به دانشگاه چابهار، مخصوص پرورش دانش اموزان نخبه بوده است. این دانش‌آموزان از طریق آزمون ورودی، در این دبیرستان تحصیل می‌کردند.


سال گذشته در پاییز نیز وقوع آتش‌سوزی در مدرسه شبانه‌روزی چاه‌رحمان واقع در بخش نصرت‌آباد در سیستان و بلوچستان منجر به کشته‌شدن یک دانش‌آموز شد.

خبرآنلاین

No comments:

Post a Comment