Long live free and united Balochistan

Long live free and united Balochistan

Search This Blog

Translate

تجمع خانواده‌ها برای جلوگیری از اعدام زندانیان اهل سنت در مقابل بیت خامنه‌ای در تهرانامروز سه‌شنبه ۰۳ دی ۱۳۹۲ خانواده‌ چهار زندانی عقیدتی اهل سنت در مقابل بیت خامنه‌ای در شهر تهران تجمع کرده و خواستار آزادی فرزندانشان شدند.
بنابه گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی ، امروز سه‌شنبه ۰۳ دی ۱۳۹۲ خانواده‌ چهار زندانی عقیدتی اهل سنت کرد در برابر درب دفتر رهبری در تهران تجمع و اعتراض خود را نسبت به احكام اعدام صادره در حق فرزندانشان , اعلام و خواستار توقف و لغو اين احكام غير قانوني شدند.
بنابه این گزارش امروز در این تجمع نامه ی استمداد خواهی خانواده های این زندانیان عقیدتی اهل سنت که فرزندان آنها وارد 51 همین روز اعتصاب غذای خود در زندان قزل حصار کرج شدند،از رهبر ایران خواستار دخالت برای لغو حکم اعدام فرزندانشان شدند. و خواستار دادگاهی آنها در دادگاهی علنی شدند.
گفتني است كه امروز 51 روز از اعتصاب اين شش زنداني عقيدتي اهل سنت مي گذرد و تا كنون از طرف مسئولين زندان و قضائي هيچ گونه جوابي به خواستهاي اين زندانيان داده نشده است. و اين زندانيان به دليل طولاني شدن دوران اعتصابشان ، در وضعيت حاد جسمي قرار دارند و جان آنها در خطر جدي قرار گرفته است.

No comments:

Post a Comment