Long live free and united Balochistan

Long live free and united Balochistan

Search This Blog

Translate

غارت و تاراج منابع طبيعی بلوچستان توسط اشغالگران و نوکران زابلی شان

متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان واقع در خیابان امام خمینی (ره) زاهدان مراجعه کنند.


معدن طلای بزمان از طریق مزاید واگذار می شود


سرپرست معاونت امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: معدن طلا و عناصر همراه در بخش بزمان شهرستان ایرانشهر آماده واگذاری از طریق مزایده برای بهره برداری است.
به گزارش تفتان ایران؛ ˈداود شهرکیˈ افزود: سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان با توجه به قوانین و آئین نامه ها در نظر دارد امتیاز بهره برداری از معدن طلای بزمان را از طریق مزایده عمومی واگذار کند.
وی اظهار داشت: معدن طلا و عناصر همراه بزمان در 175 کیلومتری شمال غربی شهرستان ایرانشهر واقع شده و دارای ذخیره قطعی سه هزار و 661 تن است.
وی گفت: واگذاری و صدور پروانه بهره برداری معدن طلای بزمان از طریق مزایده به شرکتی واگذار خواهد شد که تجربه فعالیت در معادن و واحدهای فرآوری مواد معدنی را داشته باشد.
وی ادامه داد: شرکت برنده مزایده ظرف مدت دو سال پس از صدور پروانه بهره برداری باید از لحاظ پیشرفت فیزیکی در ساخت کارخانه استحصال طلا به مرحله 50 درصدی برسد.
سرپرست معاونت امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: متقاضیان شرکت در مزایده می توانند تا نهم اردیبهشت ماه امسال مدارک مورد نیاز را از طریق پست سفارشی به این سازمان ارسال کنند.
شهرکی افزود: متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان واقع در خیابان امام خمینی (ره) زاهدان مراجعه کنند.
 
 
 
 
 
 

نويسنده: خبرگزاری جمهوری اسلامی

No comments:

Post a Comment